flashanaliz nedir nasıl kullanılır
flashanaliz nedir nasıl kullanılır

Flashanaliz.com ile oran şikesi, oran taktiği, flashscore oran şikesi veya şikeli maç gibi bir çok oran analiz şeklini kullanabilirsiniz. Oran şikesini veya şikeli maçlar hakkında illa duyduğunuz sistemi artık otomatik olarak bilgisayar ile saniyeler içinde yapacaksınız. Flashanaliz.com flashscore üzerinden bakabileceğiniz belli sitelerin oranlarını belli bir düzene göre filtreleme yapıp size sunan bir sistemdir. Kısaca bunu söyleyebiliriz. Flashanaliz nedir nasıl kullanılır? Daha detaylı olarak ise;

 • Flashanaliz nedir ?
 • Flashanaliz nereden esinlenmiştir ?
 • Flashanalizi nasıl kullanacağız ?
 • Flashanaliz Oran şikesi nedir ?
 • Bulduğumuz tahminleri nasıl değerlendireceğiz ?
 • Flashanalizin ayrıcalıkları nelerdir ?

Flashanaliz nedir ?

oran taktiği
oran taktiği

Flashanaliz.com bir çok kişi tarafından bilinen oran şikesi, oran analizi, oran taktiği üzerine kurulu olan ve hızlı analizi amaçlayan bir sistemdir. Flashanaliz.com Bet365 Excell olarakta söylenebilir. Daha önceleri bir çok kişi biten maçları tek tek elle yazarak not ederek uzun bir zaman harcayarak analiz ederlerdi. Bu sistem biten tüm maçların oranlarını veritabanına kayıt eder ve bu maçları ileride başlamamış olan maçları oran analizi yaparak en iyi tahmini çıkartmanızı hedefler. Verdiği yüzdelik oranlar ile geçmiş maçlara göre ve şuan yazdığınız oranlara göre size yüzdelik olarak kazanma şansını gösterir. Ama unutmayın ki bu yüzdelik oran geçmiş maçlara bakarak sunulan bir orandır ve kesin olarak kazanma şansı olduğunu göstermez. Sonuçta top yuvarlak. 🙂 Size sunulan oranlardan yüksek olanları seçip bir sistem kuponu yaparak değerlendirmeniz size her zaman önerimizdir. Flashanaliz.com şuan için bet365 sitesinin oranlarını baz almaktadır fakat ileriki zamanlarda tüm sitelerin oranlarını alacağız ve daha detaylı bir analiz sunacağız.

Flashanaliz nereden esinlenmiştir ?

flashanaliz nedir nasıl kullanılır

Flashanaliz 2014 yıllarında popüler olan oran taktiği, oran şikesi olarak bilinen bir oran analiz sistemi olarak kullanılan belli başlı oranların kazanma oranının yüksek olduğunu gördüğümüzde aklımıza gelen bir sistemdir. Esinlenme olarak elle yaptığımızı işi neden otomatik yapmayalım dememiz ile ortaya çıktı. Uzun süre bir yazılımcı aradık ve yazılımcı ile anlaşmamızı yaparak sistemi kurduk. Bir çok yerde göreceğiniz  GH Taktiği gibi şeylerden esinlenmedik. 🙂 Biz bu sistemi kurarak bir çok kişiye zaman kazandırmayı hedef aldık. Aslında esinlendiğimiz oran 4.33 oranının patladığı orandır. Zamanında bir çok kişi bilir bu oran nerede görürseniz tutuyor idi bizde bu tür oranları tekrar yakalamayı düşündüğümüz için bu sistemi kurduk. Umarım sizlerde kullanırken zevk alır ve daha çok büyümemizi sağlarsınız.

Flashanalizi nasıl kullanacağız ?

Flashanaliz.com belirttiğimiz gibi Bet365 oranlarını kullanır. Yani analiz yapmak istiyor iseniz başlamamış olan maçların bet365 oranlarına bakarak analiz yapabilirsiniz. Bu oranları toplu olarak flashscore, soccer24, oddsportal gibi sitelerde bulabilir daha hızlı analiz yapabilirsiniz. Şuan için sistem; analiz yapmak istediğiniz sekmeyi seçerek başlayabilir ve bu kutucuklara oranları yazarak analiz yapabilirsiniz. Adım adım ise şöyle anlatabiliriz:

 1. Premium Analiz sayfasına gittikten sonra  Genel Analiz, İY/MS analizi, Maç Skoru analizi seçeneklerinden birini seçip sizin için önemli olan analize başlayabilirsiniz.
 2. Başlamamış bir maçı açıyoruz ve filtrelemek istediğimiz oranı belirliyoruz örnek verelim; Maç sonucu 1 oranı 2.10 ise bu oranı analiz sayfasında olan maç sonucu 1 kutucuğuna yazıyoruz ve ara diyoruz. Böylece maç sonucu 1 oranı 2.10 olan tüm maçlar listelenir ve bu maçların nasıl sonuçlandığını bize gösterir. Bunlara daha fazla oran ekleyerek daha net sonuç elde edebilirsiniz.
 3. Yeşil olarak belirlenen seçenekler kazanan oranları gösterir. Bu yeşil yoğunluğuna göre veya kutucuklar altında bulunan yüzlere göre analizi görebilir ve kazanma şansını görürsünüz.
 4. İY/MS analizi veya Maç Skoru Analizi sayfalarında ise ilgili analizleri görebilir oynamanız gereken en iyi sonuçları yakalayabilirsiniz.

Basit olarak kullanım böyledir daha sonra detaylı bir video anlatım ekleyeceğim.

Flashanaliz Oran şikesi nedir ?

Flashanaliz oran şikesi aslında yanlış bildiğimiz bir isimdir. Doğrusu oran analizi olmalıdır. Oran şikesi denilmesinin asıl sebebi bu oranların genellikle kazandığı olduğundan başka bir şey değildir. Oran şikesi diye düşünüp bu analizleri yüzde yüz olarak algılamayın hata yaparsınız. Flashanaliz.com sadece oran analizini en iyi şekilde sunmak için size sunulan detaylı bir sistemdir. Bu sistem size hız ve zaman kazandırır.

Bulduğumuz tahminleri nasıl değerlendireceğiz ?

Bulduğunuz yüksek kazanma şansı olan maçları karıştırıp güzel bir sistem kuponu yaparak oynamanız sizlere en büyük tavsiyemizdir. Bunun sebebi riski en düşük seviyelere çekmektir. Bu maçlardan yatan da kazananda olabilir veya hepsi yatabilir hepsi kazanabilir bunu bildiğimiz için ve en iyi kazancı almak için seçtiğimiz 4-5 maç ile güzel bir sistem kupon yapabiliriz. Veya bu tahminleri dahada kararlaştırıp kasa kuponları yapabiliriz. Mesela oran analizi yaptığımızda 2.5 alt kazanma oranı yüksek olan maça biz 3.5 alt oynayarak riski azaltıp daha iyi bir tahmin yapmış oluruz. Tabi risk alıp çıkan tahmine bahis yapmakta bir ayrı seçenek fakat bu riskli bir seçenek olduğu için pek önerdiğimiz bir şey değil en doğrusu riski azaltıp sistem kuponlar yapmaktır.

Flashanalizin ayrıcalıkları nelerdir ?

Bunları size kısaca özetleyip maddelemek istiyorum. Öncelikle flashanaliz.com sistemi kurulmadan önce bir çok kişi iddaa şirketinin veya bet365 sitesinin oranlarını elle yazarak kayıt altına alırdı. Bunu yaparken uzun bir uğraş gösterir ve uzun bir zaman verirlerdi. Bizim sistemimiz ise gece 01.00 – 02.00 arasında bir önceki günün biten tüm maçlarını saniyeler içinde tüm oranlarını çekerek sisteme ekler. Başlamamış olan maçları sizler bakıp oran analizi adımlarını uygulayarak sadece analiz için zaman ve uğraş sarf edersiniz. Maddeler halinda ise;

 • Size hız kazandırır.
 • Sizler uzun süre uğraş verip verileri kayıt etmek yerine bizler sizin yerinize saniyeler için yapıyoruz.
 • Siz sadece bazı önemli oranları yazarken biz bir çok oranı kayıt altına alırız.
 • Sizler belli ligleri ve maçları kayıt altına alırken biz tüm maçları ve ligleri kayıt altına alırız.
 • Siz kayıt + sıralama + analiz yaparken biz size sadece analiz sunarız ve bu size hız kazandır.
 • Sizler için kazanma olasılığı sunarak fikir veririz.
 • Yeşil alanlar ile analizi gözlerinizle görüp aklınızda bir fikir oluşturabilirsiniz.

Flashanaliz.com ile yapacağınız tüm analizlerde sizlere başarılar dileriz. Unutmayınız ki bizler size hız sunuyoruz analizlerinizi yaparken dikkat edin ve en iyi tahmine ulaşmak için uğraşın. 🙂